HAKKIMIZDA PROJELER HİZMETLER BASINDA BİZ ÇÖZÜM ORTAKLARI İLETİŞİM ONLİNE KATALOG

Kurumsal

Kaliteyi istediğiniz formlarda hayatınıza taşımak, yeni ve farklı mekanları bir arada kullanmanızı sağlayarak yaşam kalitenizi arttırmak amacıyla kurulan Mel Group, tecrübeli yönetici kadrosu ve alanında uzman meslek elemanlarıyla kuruluşundan bu yana yaşam alanlarınızı daha kullanışlı hale getirerek sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Katlanır Cam Balkon, Katlanır Cam Tavan, Otomatik Tente, Kış Bahçesi Sistemleri, Fotoselli Kapı, Alüminyum Doğrama, PVC Doğrama üretim ve pazarlamasıyla sektörün kilometre taşlarından olan şirketimiz camın en sade halini sizlere profesyonellikle sunuyor.

Özellikle Katlanır Cam Balkon ve Kış Bahçesi Sistemlerinde; kısa zamanda önemli projelere imza atan, kaliteyi odak noktasına koyan; ekonomik ve hızlı adımlarla müşterilerine kısa vadede akılcı çözümler üreteren şirketimiz profesyonel bir üretim ve pazarlama ağına sahiptir.

2011 kuruluş yılı itibariyle merkezini Sakarya olarak belirleyen şirketimizin merkez showroomu 400 m2 olmakla beraber; İstanbul, İzmit ve Yalova'nın farklı ilçelerinde birçok şube ve bayilikleriyle üretim kapasitesini her geçen gün arttırmaktadır.


Misyonumuz ;
Müşterilerimizi kendilerini en rahat hissedecekleri ortama kavuşturarak, yaşam standartlarını yükseltmek…
Vizyonumuz ;
Kaliteyle müşterilerimizi buluşturan şirketimizin uzun vadeli hedefi; yurtiçi ve yurtdışı projelerde öncelikli çalışılmak istenen bir marka olmak…
Grup Şirketleri
Byrhino
Açılır kapanır, estetik , otomatik yer
ve tavan sistemleri

www.byrhino.com.tr info@byrhino.com.tr
Melwin
Açılır kapanır, estetik , otomatik yer
ve tavan sistemleri

www.melwin.com.tr info@melwin.com.tr